پمپ کارواش

کارواش از جایی بوجود آمد که مردم برای شست‌و‌شوی دستگاه‌ها و قطعات مختلف نیاز به آب داشتند. با توجه به این نیاز قطعه‌ای ساخته شد که جلو ورود آب را می‌گرفت و ورودی آب را باریک می‌کرد که باعث می‌شد آب با قدرت بیشتری وارد شود اما در ادامه تحولات دستگاه کارواش به‌وجود آمد که در 2 بخش خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار گرفت. سه کشور چین، آلمان و ایتالیا تولیدکنندگان این محصول هستند، با تولید این دستگاه 3 نیاز مهم مردم برطرف شد که این 3 نیاز به شرح زیر است.

  • تنظیم فشار آب
  • شست‌و‌شوی راحت
  • مهم‌ترین مسئله صرفه‌جویی در مصرف آب است.

کارایی و ولتاژ BAR کارواش صنعتی و خانگی باهم فرق دارد. در کارواش صنعتی بین 130 تا 400 BAR فشار مقدار پمپاژ آب است و در کارواش‌های خانگی مقدار فشار از 70 تا 130 است.

کارواش صنعتی

برای شست‌و‌شوی نمای کارخانه‌ها، ماشین آلات صنعتی بزرگ و شست‌و‌شوی دستگاه‌های کارخانه‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه‌های کارواش صنعتی نیز علاوه بر اینکه سرعت انجام کار را بهبود می‌دهند، صرفه جویی در استفاده از آب و افزایش سرعت انجام کار را به همراه دارند.
برای پمپاژ بهتر آب دستگاه کارواشی وجود دارد که به این صورت عمل می‌کند که الکتروموتور کوپل بر روی شاسی قرار گرفته و پمپ دستگاه از 70 الی 400 بار فشار ایجاد می‌کند و بیشتر مصرف آن در کارواش صنعتی است.

کارواش خانگی

برای تمیزی استخرها، ماشین و جرم‌گیری وسایل مورد استفاده قرار می‌گیرد. بدون استفاده از این دستگاه برای شست‌و‌شوی وسایل ذکر شده زمان و هزینه زیادی را صرف می‌کنیم. کارواش خانگی همچنین باعث صرفه‌جویی در مصرف بیش از حد آب می‌شود که این یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از کارواش‌های خانگی است که می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در کاهش هزینه‌ها داشته باشد.

پمپ 100 بار اینتر

پمپ 100 بار اینتر

پمپ های اینتر پمپ های خوش نامی هستند که البته مشابه فیک برای آن...

جاروبرقی ٢موتوره

جاروبرقی ٢موتوره

جاروبرقی ٢موتوره يك دستگاه جارو برقي نيمه صنعتي امكان مكش آب و خاك را...

كفپاش 100 ليتری

كفپاش 100 ليتری

کف پاش 100 لیتری دارای درجه مقدار باد می باشد جنس مخزن کف پاش...

جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی یا مکنده صنعتی دستگاهی است دارای یک مخزن که درون آن توسط...

پمپ کارواش خانگی

پمپ کارواش خانگی

پمپ کارواش خانگی با توجه به اینکه در مواقع شستشوی اتومبیل و یا محوطه،بدون...

كفپاش 250 ليتری

كفپاش 250 ليتری

گروه صنعتی رویال پمپ، كفپاش 250 ليتری را در مدل های مختلفی ارائه می...

كفپاش 200 ليتری

كفپاش 200 ليتری

كفپاش 200 ليتری یکی از ابزار مورد استفاده در کارواش های سنتی و کارواش...